Krása · 15.2.2020

Základ fotografie

Základem je dobrá příprava fotografie. Pokud si děláte vše sama dbejte na to, aby Vaše líčení bylo přirozené. Make up by měl ladit i s krkem. Takže opravdu volte správný odstín. Pokud chcete mít na fotce krásně bílé zuby dejte si rudou rtěnku. Pamatujte si však základní pravidlo, že zvýraznit třeba lze jen jednu věc. Jinak by fotografie vypadla celkem lacině. Někdy je méně více. Dále dbejte na sladěné líčení s oblečením. Krásně upravené nehty. Pak především na detaily, což se týče vlasů. K přípravě patří ještě příprava fotoaparátu, nebo třeba také odrazky světla, pokud fotíte na místě, kde zrovna světla moc není. Fotografie při odrazu světla na vás vypadají pak profesionálněji. To samozřejmě platí jen pokud fotíte sama sebe. Jinak tato část spadá na fotografy.
Dívka v klobouku.

Přirozenost

Základem je fotit v uvolněné atmosféře. Focení pod tlakem způsobuje nepřirozené a velice kýčovité fotografie. Takové má každý druhý. Pokud tedy chcete hezčí fotografie, které zároveň o Vás něco řeknou buďte svá. Ukažte svou nevinnost, pocity, které v sobě máte. Žádné kýčovité a bolestivé postavení. Předveďte něco, co na jiných fotografiích moc neuvidíte. Nikoliv umělé výrazy klasických modelek. Nebo výraz kachního zobáku. Je to pubertální a rozhodně to není hezké. Buďte originální, zapůsobí to mnohem víc než nahá žena u motorky. Opravdu!
Žena v poli.

Photoshop

Pokud máte rádi upravené fotografie, tak je upravujte jen základně. To znamená, že pokud fotíte kvalitním foťákem, tak si samozřejmě můžete vymazat vrásky, nebo chloupky na rukou. Máte-li vůbec nějaké. Nicméně nepřidávat si věci, které nemáte, nebo se extrémně neupravovat, jelikož byste mohla vypadat uměle. Ačkoliv se to může líbit Vám, tak to může řada lidí odsoudit. Zároveň Vás také nemusejí poznat, když to opravdu přeženete.
Zároveň se vždy snažte ukazovat jen tu osobnost, kterou chcete být prezentována. Vybírejte jen pár hezkých fotografií, které se Vám povedou do detailu. Tak hodně zdaru!