Láska
Láska
  |    24.1.2020  Láska

Bez lásky to v životě nejde. Každý chce být milován a hýčkán. Podoby tohoto citu jsou různé a každý preferuje něco jiného. V dnešní době je  módní být single. Lidé se nechtějí vázat. Láska je pro ně přepych, možná přítěž, se kterou nechtějí ztrácet čas. Sexu se ale nevzdávají.


Současný svět je uspěchaný, hektický. Lidé většinu času tráví v práci a domů se chodí jen vyspat. Posouvá se i věk, kdy se ženy rozhodnou stát matkami. Dnešní žena je soběstačná, finančně nezávislá a nechce se v mladém věku připoutat k muži, Touží po zážitcích, cestování a užívání si života.
ženich s nevěstou


Jak to má dnešní populace s láskou?

Mladí milují a nenávidí. Jejich srdce vzplanou velmi rychle, tak tomu je ale i s rozchodem a ukončením vztahu. Jsou nezkušení. Stále je láká něco zakázaného, a proto jsou pro ně atraktivní rebelové a podobní. Říkat jim, že je jejich partner špatný, je jako lít vodu do oleje. Neuspějete. Mají růžové brýle, a dokud je nesundají, vaše připomínky a domlouvání jsou marné. Vše chce čas. Neznamená to, že máte ale rezignovat, situaci rozhodně bedlivě sledujte a mějte ji pod kontrolou.

Dospělí, ti už chtějí zázemí a stabilitu. Vystudovali, pracují a chtějí rodinu. Hledání vhodného partnera je pro ně klíčové. Nechtějí ztrácet čas, pokud tedy chtějí založit rodinu. Vhodný partner je pracovitý spolehlivý jedinec, který chce to samé. Rodina je pro něj posvátná.
rodina s dítětem

Současný svět ale rodině moc nenahrává. Velké finanční příjmy, možnost cestovat, nezávislost jsou přednější. Láska je překážkou a sex je snadno dostupný. Mnoho mladých má stálého sexuálního partnera, ale nesdílí jednu domácnost. Nechtějí závazky a uvázat se. U žen dochází ke změně po třicátém roku, kdy jí začínají tikat biologické hodiny a startuje mnohdy hon na muže, což je někdy k velké škodě. Vhodní kandidáti se zaleknou a ze začínajícího vztahu vycouvají. Muže čas netlačí. Neuvědomují si, že ženy stárnou rychleji v případě plodnosti. Není známo, zda je zatím neznalost nebo sobeckost. Co poradit ženám? Pokud máte vedle sebe partnera, který by mohl být otcem vašich dětí, pevně se ho držte. Nedejte na rady kamarádek, které vám říkají, že máte ještě čas, řiďte se za všech situací vlastním názorem a o vztahových věcech rozhodujte se svým partnerem.

5/5 - (1 vote)