Krása · 7.10.2022

I muži chtějí být pro ženy krásní…

Myslíte si, že se muži nesnaží být pro ženy krásní? Rozhodně ano. Jsou sice muži, kteří se zanedbávají a myslí si, že na to, jak vypadají, nějakou ženu bez problémů sbalí, ale rozhodně jsou i tací, kteří tráví dokonce hodiny před zrcadlem, aby se natolik zkulturnili, že se budou líbit každé ženě, která kolem nich projde. Takových mužů je čím dál více a na jednu stranu je to určitě dobře, protože si tak velmi snadno získají sympatie mnohých žen.
 

Co je ale špatně je to, že někteří muži to mohou natolik přehánět, že ve výsledku nevypadají dobře, ale spíše naopak hůře. Je tedy ideální o sebe dbát ale nepřehánět to, aby to skutečně nedopadlo špatně.

 

muž v okně
 

Jsou dokonce i muži, kteří na sebe dávají make up. Něco takového ale není příliš vhodné, protože mnoho žen něco takového spíše odradí, než že by to na ně udělalo dojem.

Opravdu je potřeba, aby muž něco takového využíval? Rozhodně ne. Celá řada žen vám řekne, že před takovým mužem raději upřednostní někoho jiného, protože se jim něco takového opravdu nelíbí.

 

Určitě je nějaký důvod, proč daný muž make up nosí, ale bylo by lepší, kdyby jej vůbec nepoužíval. Žádná žena nechce mít muže, který má pomalu více kosmetiky, jako daná žena. Na něco takového je dobré myslet. Jsou muži, kteří jsou hezcí tak, jak jsou a i kdyby někam vyrazili v pyžamu, stejně by se mnohým ženám líbili.

 

sedící muž

 

Jestliže jste muž a chcete se líbit nějaké ženě, pak o sebe pečujte ve smyslu, že budete chodit dobře oblékaní, budete dbát na osobní hygienu a třeba si i jednou za čas udělejte něco s vlasy, ale věřte tomu, že něco takového bude úplně stačit. Někteří muži to opravdu přehánějí a až zbytečně. Spíše to může řadu žen odradit, což jistě daný muž nechce.

 

Každý se dnes snaží vypadat co nejlépe, ale opravdu by to neměl zajít tak daleko, že spíše budete druhé odrazovat, než že byste měli nějaký úspěch. Zkuste to nenechat zajít tak daleko, rozhodně by to byla škoda.