Vztahy · 2.7.2021

Jak se oblékat během těhotenství a cítit se tak maximálně pohodlně?

Změna postavy u žen během těhotenství je běžná, přizpůsobit tomu musí každá nastávající maminka i své oblečení. Co nosit po dobu celého těhotenství?

Jak se oblékat během těhotenství a cítit se tak maximálně pohodlně?

Těhotenství je pro každou ženu nesmírně náročné ale zároveň i krásné období, kromě toho, že přichází řada změn, je nutné počítat i s těmi viditelnými změnami, jako je změna postavy. Zatímco některé ženy se téměř nezmění a roste jim jen bříško, jiné ženy přibírají na váze a mohou se tak cítit velmi nekomfortně ve svém vlastním těle. To všechno se dá lépe snášet s dobře padnoucím a především pohodlným oblečením. Co na sebe, když už vás každý pohyb navíc vysiluje?

pexels-photo-7155528

Zvládněte to na jedničku

Každá žena, která si těhotenstvím prošla, ví, že období zejména těsně před porodem je neskutečně náročné a málokterá žena se ještě dostane do svého starého oblečení. Nabízí se otázka, co obléknout, aby to bylo co nejpohodlnější a hlavně, aby se do oblečení dalo co nejsnadněji dostat bez námahy. K tomu je určené speciální těhotenské oblečení, které je navrženo tak, aby ženy neměly žádné obtíže s oblékáním. Dnešní nabídka je pestrá, a zatímco naše maminky nebo babičky to měly o poznání těžší a většinou si musely na sebe věci přešívat, dneska se stačí poohlédnout v obchodech.

Těhotenské šaty, sukně, kalhoty i trička se dnes dají sehnat zcela běžně. Spojuje je hlavně vysoký komfort a volnost. Pokud si pořídíte těhotenské oblečení, můžete se spolehnout na to, že vám už oblékání nebude dělat obtíže ani s obrovským bříškem nebo nateklými nohami, výhodou je také to, že každý kousek můžete oblékat po dobu celého svého těhotenství. Jak je to možné?

pexels-photo-7155635

Oblečení, které se vždy přizpůsobí

Tak například těhotenské kalhoty nejsou úplně typickými kalhotami, nemají zapínání ani žádné knoflíky, jen se natahují a přes bříško je našitý speciální elastický kousek látky. Takže se kalhoty v pase a v oblasti břicha vždy přizpůsobí tomu, jak břicho dále roste a zvětšuje se. Je to velmi pohodlné i praktické. Stejně tak se šijí i sukně, těhotenské šaty jsou zase dostatečně volné v oblasti bříška a nádherně jej obepínají a zvýrazňují, aby byl požehnaný stav krásně vidět.

Každá žena ví, že oblečení, které nosila v těhotenství, už později nosit nebude, i proto je skvělé, že se těhotenské věci dají nosit celých devět měsíců. Užijete tak klidně jen několik kousků.