Vztahy · 9.11.2019

Nejčastější důvody, čím ženy štvou své muže

„Ano, miláčku, vůbec nevypadáš tlustě. Jsi krásná. Určitě trumfneš tu svou kamarádku. Jakže se jmenuje? Elvíra?“

 

Typické řeči muže, před kterého jeho přítelkyně postavila těžkou výzvu, tedy jí řici, jestli v tom oděvu, co si koupila u Diora za několik těžce vydělaných tisíc korun vypadá úžasně a sexy, a jestli náhodou neztloustla, neboť je v těch šatech nacpaná jako sardinka v nálevu. Jenže, když to muž musí opakovat nejméně desetkrát za den, je to velmi otravné. Jestli mu nakonec vybouchnou nervy a natvrdo jeho sluníčku řekne, že fakt ztloustla, nebo se nešťastnou náhodou splete a zeptá se, jestli není těhotná, kupuje si jednosměrnou jízdenku do pekla.

žena boxující muže

Abych se vrátil k samotnému opakování, nikdy nepochopím ženskou logiku v tom ohledu, že neustále potřebují všechno opakovat. Ať už ze strany jejich, nebo z opačného pohlaví. Jasně, vyměníme tu žárovku, která práskla před měsícem, nemusíte nám to věčně opakovat. My jen čekáme na vhodnou chvíli, a hlavně až skončí fotbal. Ale i vy, holky, nejste zlatíčka! Copak se musíte milionkrát za den ujišťovat, že na vás nelezou známky stáří, nebo že jste nádherné jako za mlada? Nám, chlapům, máte co vytýkat, když vy nejste o nic lepší! A co se týče jídla, až budeme mít hlad, víme, kde je lednička, a proto nám nemusíte omílat, jestli neumíráme hlady.

 

Máte náladu si povídat? Ovládá vás nutkavá potřeba všechno sdělovat svému okolí, rozuměj svému miláčkovi, protože v domácnosti není nikdo jiný? Fajn, ale bavte se o něčem, co bude zajímat vás oba. Dámy, když nonstop tlacháte o svých kamarádkách, pomlouváte své úhlavní nepřátelé nebo hodnotíte dnešní topík své sousedky, váš protějšek obvykle „přepne“ do módu, kdy vás neposlouchá, jen přikyvuje, v hlavě si představuje, co by teď jinak dělal, a co bude dělat později, hlavou mu lítají nesmyslné, ba i nemravné myšlenky, a když mu nakonec svého monologu položíte test v podobě nějaké otázky ohledně vašich problémků, jestli vás poslouchal, najde si výmluvu, proč se vytratit a tím pádem se vyhnout odpovědi. Jestli máte vážně náladu si povídat, mluvte o společných zájmech, nebo probírejte vaše jednotné trable.

 

To, co však váš muž opravdu nemůže vystát je vaše maminka, která se rozhodla, že vás poctí svou nečekanou návštěvou. Ačkoliv lítáte vzduchem čilou radostí, byť si nenatlučete hlavu o strop, váš milovaný pravděpodobně stejné pocity rozhodně nebude sdílet. V jeho očích je vaše matka nemilosrdná bestie, které se ani samotné peklo nevyrovná. Sice se může ve vaší společnosti tvářit, že se k němu chová jako k vlastnímu synovi, v momentě, kdy se od ní vzdálíte, mamka se změní na monstrum, co by rádo přítele usmažilo na gigantické pánvi s velkými čili papričkami a extra pálivou omáčkou.

řvoucí muž

Snažte se vyvarovat těmto situacím, kterými štvete své muže. Ušetříte si tím pak mnoho problémů, šarvátek a osamělých nocí odděleným spaním.