Produkty · 20.11.2022

Army móda

Vždycky jsem si říkala, že práce v armádě je pouze pro pořádné chlapy Později jsem se dozvěděla, že tam pracují i ženy. Sice je krásné, že se myslí i na ženy v tomto oboru, ale sama si nedokážu opravdu představit tam samu sebe, jak bych třeba pracovala ve vojsku anebo dělala nějaké vojenské úkony. Navíc jsem taky pohybově ne moc zdatná, takže si myslím, že bych neprošla ani tím úplně prvním základním kolem výcviku. Jsem spíše taková, že mám ráda klid a pohodu. Sice pravidelně cvičím a chodím do posilovny a taky na aerobik, ale myslím si, že tohle by k vojenskému výcviku a práci opravdu nestačilo a neprošlo by.

Army móda je zajímavá.

Ale líbí se mi zase vojenská móda. Líbí se mi Army móda. Proto také většinu času navštívím webové stránky armytrika.cz, kde se dozvím něco o vojenském stylu a taky krásném oblečení. Opravdu hodně mě zaujal to je potřeba 15. ženijní pluk. Ze začátku jsem úplně nevěděla, to znamená. Později jsem se dozvěděla, že 15. ženijní pluk je určený k plnění úkolů a její podpory. Takže jsem byla opravdu překvapená, že taky operace Armáda České republiky je pod vedením NATO i EU či OSN.

I romantické chvilku na vojně jsou.

A je to docela zajímavé vědět. A taky jsem vůbec nevěděla, že kvůli tomuhle budu potřebovat taky nějaké znalosti, bych si pořídila nějaké krásné triko. Líbí se mi Army trika, takže kupuji trika s Military tématikou. Líbí se mi to a myslím si, že tato móda se hodí jak pro muže, tak i pro ženy. Myslím si, že tady není vůbec jasné, komu tato móda patří, protože tady pořídíte například ale i mikiny anebo poznámkový blok 15. ženijního pluku anebo bílý hrnek 15. ženijního pluku. Ceny jsou skvělé, takže se nemusíte bát. Taky je opravdu prima, že tato webová stránka s military tématikou je moc oblíbená a taky tam dokonce nakupuje velmi často můj otec i bratr a možná práce kvůli nim jsme k tomu taky získala vřelý vztah.