Vztahy · 16.11.2018

Těšte se na nákup plavek


Nemusí přijít nový rok, dokonce nemusí přijít ani pondělí, abyste se rozhodli změnit své stravování. Že jste to už mnohokráte zkoušeli a nikdy jste nedosáhli vytýčeného cíle? Nejspíše byl problém v drastickém dietním režimu. Ten vám pomůže s rychlým úbytkem kilogramů, ale stojí i za okamžitým jo-jo efektem ve chvíli, kdy se vrátíte k běžnému dennímu režimu. Je třeba začít s postupnými změnami a upravit režim tak, aby vám v něm bylo příjemně. Nesmí vás nijak omezovat a nesmíte mít pocit hladu. Jestliže se budete cítit dobře, nebudete mít problém v režimu vytrvat i další týdny. A když budete hubnout pomaleji, výsledky budou dlouhodobé.

váha

Pomoc pro začátečníka
V naší povaze je nedočkavost zakořeněná a jakmile nevidíme výsledky ihned, máme tendenci zvolený režim ihned opustit. Zkuste tedy některý z přípravků na rychlé hubnutí. Pomůže vám s tím nejdůležitějším. Pomůže vám s motivací. Uvidíte, jak mizí kilogramy a centimetry. A protože se nechcete o příjemný pocit z úbytku kilogramů připravit, budete pokračovat dále.

Rady pro první týdny
Jakmile vyřadíte sladkosti, tučná jídla a slazené nápoje, již máte první předpoklad těšit se na úbytek váhy. Není třeba hned vařit z potravin, kde ani neumíte správně přečíst název. Stačí jen upravit přípravu z obvyklých surovin. Vyhnout se smažení, zahušťování a přidávání másla a smetany. Nastavte si upozornění na mobil tak, abyste dodržovali pravidelnost ve stravě. Pět porcí denně ve stejnou hodinu. Ze sportu si vyberte rychlejší procházky, jízdu na kole nebo plavání. Zátěžové sporty zařaďte později. Denně vypijte alespoň dva litry čisté vody.

zelenina

Výsledky už za čtyři týdny
Upravili jste denní režim jen velmi mírně, a přesto jste začali hubnout. Už za čtyři týdny se můžete těšit na to, že obléknete šaty o jednu nebo dokonce dvě velikosti menší! Slibný začátek a nejlepší cesta k nákupu nových plavek. Brzy je budete radostně vybírat!