Vztahy · 4.2.2022

Mobilní elegantní dům

Dnes bych vám chtěla představit dům, který se jmenuje Lavaro House 2 – Nr.24. Je to mobilní dům, který ale dokáže na první pohled zaujmout. Je celý v krásné čokoládové barvě, která v kombinaci se stavbou mobilního domu vypadá opravdu velice zajímavě. Jeho cena je milion devadesát devět tisíc. Je umístěný v Praze. Když do něj vejdeme, můžeme jako první spatřit místnost- kuchyni, která je zařízená ve velmi elegantním a minimalistickém stylu.

dum

Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, celý dům působí velmi hezkým dojmem. Mobilní dům má celkem pět místností: obývací pokoj, dva dětské pokoje, ložnici a druhý obývák. Když vejdeme nahoru po schodech do druhého patra, můžeme zde spatřit velkou prostornou ložnici s velkou krásnou postelí a nebesy. Z okna je krásný výhled. Hned vedle dveří ložnice je záchod zařízený do šedo-béžové barvy. Záchod je celkem prostorný. Když půjdeme směrem dál, narazíme na dva dětské pokoje: zde jsou ubytované malé děti: je to pokoj klučičí a holčičí. V holčičím pokoji se můžeme pokochat pokojem zařízeným do růžové barvy, v pokoji klučičím zase můžeme spatřit modrou barvu.

dum

Dětské pokoje jsou vybaveny všemožným různým nábytkem, který působí velmi dobrým dojmem. Jako poslední můžeme zavítat do druhého obývacího pokoje, je také zařízen v minimalistickém stylu a šedé barvě. Můžeme si všimnout televize, která v tomto obývacím pokoji je a dále také nádherné prostorné sedačky. Celý dům je velice moderně zařízený a je připraven novému majiteli. Před mobilním domem je také malinká terasa, na které si můžete odpočinout a dobře zrelaxovat. Okolo mobilního domu jsou vysazené stromy různé výšky a opravdu dodávají celému místu ještě hezčí dojem, než kdyby tam vůbec nebyly. Celý byt je zařízen moderně, moderním a luxusním nábytkem, můžete s ho přestěhovat na svůj pozemek.