Společnosti · 25.12.2021

Kristinka oslava 7. narozenin

O tom, že Kristinka slavila 7. narozeniny Vaskouzelnik, ví celá její třída, dokonce škola, protože Kristinka se svými kamarády měla úžasnou oslavu, dokonce kouzlili s pravým kouzelníkem. Honzík a Janička se trochu báli, že se jim něco nepovede, ale dokázali úplně všechno, co po nich kouzelník Martin potřeboval. Kristinka byla hvězdou celého večera, už odpoledne pomáhala mamince chystat občerstvení, tatínkovi nafukovat balonky a připravovat výzdobu zahrady a ještě navíc byla „asistentkou“ kouzelníka.

Kouzelník Martin

Každý dospělák je s přibývajícími lety spíše rozladěn, ale Kristinka se už teď nemůže dočkat svých dalších narozenin. A to byla na oslavách svých spolužaček a kamarádek, kterým také kouzlil kouzelník Martin, ale má strach, že v termínu její oslavy bude Martin zadaný a už chce, aby tatínek udělal rezervaci. Tentokrát pozve ještě sestřenice a bratrance až z Brna, protože takový zážitek si prostě nemohou nechat ujít. A vystoupení se určitě musí prodloužit, ať si užijí opravdu všechny děti.

kouzelný klobouk

Nenechte tedy nic náhodě, kromě pochoutek a výzdoby, které se dají sehnat i na poslední chvíli, myslete na zábavu svého malého oslavence a jeho přátel, protože kouzelník Martin s jeho neuvěřitelnými čísly, jako šitými na míru dětského diváka a kouzelnického asistenta, je v poslední době dost vytížený a jeho vystoupení je opravdu dobré rezervovat s dostačujícím předstihem. A pokud budete chtít ještě prodloužit dětskou rozjařenost z kouzelnických čísel, připravte dětem modelínu a po skončení představení můžete vyhlásit modelářskou soutěž s kouzelnickou tematikou. Pokud zavzpomínáte nad starými fotografiemi, kde středobodem Vaší narozeninové oslavy byl dort se zapálenými svíčkami a tetička z „Hornídolní“ určitě svým dětem nedokážete odepřít takovouto narozeniny shows perfektními kouzelnickými čísly.